dzik-za-grotemDzik za grotem. Koło łowieckie i łucznicze

Klub łuczniczy i myśliwski

Wybierz odpowiednie akcesoria!

Kołczany wschodnie prezentują się znakomicie dzięki najlepszym wyrobom, które dodatkowo urozmaicają stylowe zdobienia. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy lubią klasyczne, a nawet historyczne odpowiedzi. Po pierwszej sesji treningowej na pewno zauważysz zmianę.

lista-mysliwych-na-polowaniu-zbiorowym
tarcza

Zobacz sprzęt dla łuczników

Przewodnią filozofią Sklepu Łuczniczego jest to, że oferta musi zawierać propozycje dla każdego. Dlatego do wyboru mamy tak wiele różnych modeli. Różnią się one ceną, a także określonymi kryteriami. Wszystko po to, abyś mógł dostosować wybory do własnych wymagań i gustów.

tarcza

Poznaj sprzęt łuczniczy.

Kołczany wschodnie znakomicie spełniają powierzone im funkcje ze względu na niezbędne zabezpieczenia oraz samą konstrukcję, która w najmniejszym stopniu nie utrudnia strzelcowi ruchów. Będziesz mógł z łatwością oddawać następujące strzały, jednocześnie strzelając płynnie.

Akcesoria dla myśliwych i łuczników 70%

Ciekawostki łucznicze, myśliwskie, sportowe 65%

Czytaj więcej o łukach i kołczanach 85%


 

Sprawdź opinie użytkowników!

Jedyne, czego brakowało na moim wschodnim łuku, to kołczan. Przeszedłem kilka miejsc, ale twój wschodni kołczan wyraźnie pokonał wszystkich. Cena jest rozsądna jak na jakość. Zdecydowanie radzę.

wzor-umowy-uzyczenia-broni Karol Paś [Katowice]

Zainstaluj aplikację myśliwych klubu łowieckiego.

dzik-za-grotem

Copyright © 2022 Dzik za grotem

Kopiowanie treści ze strony zabronione przez autorów